Global Ukrexport

ТОВ "Глобал Укрекспорт"

завантаження...

Global Ukrexport ТОВ "Глобал Укрекспорт"
en   рус   укр    
Головна   /   яблука      

ЯблукаЯблуко - король фруктів. Воно вже давно пов'язано з біблійною історією Адама і Єви. Між Каспієм і Чорним морем плід виник на Близькому Сході близько 4000 років тому! Це один з найулюбленіших і популярних фруктів, коли-небудь відомих. Як і в знаменитій приказці «Хто яблуко в день з'їдає, у того лікар не буває», плід приносить багато користі людям, які піклуються про своє здоров'я.

Плід є одним з найстаріших сортів з існуючих. У дослідженні говориться, що люди насолоджувалися яблуками  як мінімум 6500 років до н.е. Плоди були серед улюблених в списку стародавніх греків і римлян. У норвезькій традиції більш позитивний образ давався плоду. Було сказано, що чарівне яблуко зберігає молодість людей вічно.

Крім того, навіть люди, що займаються фітнесом, надають перевагу цьому чудовому фрукту, наповненому поживними речовинами. З усіх аспектів фрукти необхідні. Крім охорони здоров'я і харчування, він також відомий своїми лікувальними властивостями. Хоча дослідження переваг корисності яблук сходить до ранніх стадій, дослідження на сьогоднішній день свідчать про те, що його поживні речовини можуть відігравати певну роль у розвитку здоров'я людей декількома способами.
ТОВ Глобал Укрекспорт © 2018-2020. Всі права захищені.

АВТОРИЗАЦИЯ

Введите e-mail и пароль.
Написати відгук


Будь-ласка, залиште ваш відгук.