Global Ukrexport

ТОВ "Глобал Укрекспорт"

завантаження...

Global Ukrexport ТОВ "Глобал Укрекспорт"
en   рус   укр    
Головна   /   яблука      

Яблука айдаредХарактеристика, опис сорту Айдаред


У 1935 році в штаті Айдахо, США, при схрещуванні популярних сортів Вагнер і Джонатан зявився новий сорт під назвою Айдаред. Сорт протягом десятиліть адаптувався до європейських умов і сьогодні його можна зустріти в різних країнах світу.
Сорт Айдаред пізньозимовий, високоврожайний, відрізняється щорічним плодоношенням. Перший урожай при середньорослій підщепі знімається через 5-6 років після посадки дерева. Збір плодів проводиться з кінця вересня до перших заморозків.
Сорту характерно змішане плодоношення. Плоди розташовані на рівній відстані один від одного і формують грона. При дозріванні яблука не обсипаються і висять до перших заморозків.
Молоде дерево дає близько 30 кілограм яблук. Яблуня 13-ти років дає близько 90 кілограм плодів.
Термін зберігання плодів Айдаред - близько півроку.
Яблуня в дорослому віці в висоту досягає 3-5 метрів (в залежності від обрізки, підщепи). Крона широка, куляста або овальна, густолисті. Стовбур великий, потужний. Листя темно-зеленого кольору, середнього розміру, витягнуті, кінчик загострений, краю хвилясті, іноді скручені за годинниковою стрілкою.
Цвітіння у дерева настає в квітні - на початку травня. Через пізніх заморозків квіти можуть подмёрзать, що призводить до зниження врожаю. Квіти світло-рожевого кольору, широкі, блюдцевидной форми, зібрані в щитовидні суцвіття.Характеристика плоду


Вага яблук Айдаред - 140-190 грам. Форма округла, деякі плоди мають незначну ребристість. Блюдце середнього розміру, поглиблене. Чашечка повністю закрита і маленька. Труба під чашкою циліндрична, широка. Сердечко небольшое.Плодоножка середнього розміру.
Основний колір плодів - блідо-зелений, покривної забарвлення малинового або темно-кармінового кольору. Покривна забарвлення займає більшу частину яблука і утворює штрихи і розлучення. Шкірочка гладенька, тонка, покрита сизим восковим нальотом. Підшкірних точок трохи, вони великі. Аромат слабкий.
Мякоть кремового кольору, у тільки зібраних яблук пружна, щільна, соковита. Плоди соковиті, кислувато-солодкі, десертні. Незважаючи на свою солодкість, яблука мають низьку калорійність.
У 100 грамах плодів міститься 47 ккал.ТОВ Глобал Укрекспорт © 2018-2020. Всі права захищені.

АВТОРИЗАЦИЯ

Введите e-mail и пароль.
Написати відгук


Будь-ласка, залиште ваш відгук.