Global Ukrexport

ТОВ "Глобал Укрекспорт"

завантаження...

Global Ukrexport ТОВ "Глобал Укрекспорт"
en   рус   укр    
Головна   /   яблука      

Яблука голден галаХарактеристика, опис сорту Гала


Сорт яблук Гала славиться своїми плодами з 1957 року. Великі, красиві фрукти товарного виду володіють відмінними смаковими якостями і є комерційним сортом в багатьох країнах світу.
Яблуня Гала була виведена в Новій Зеландії півстоліття назад селекціонером Д. Кідд. За основу були взяті такі сорти, як Кідс Оранж і Голден Делішес. Швидке поширення Гала в сусідні країни було обумовлено високою якістю плодів, а сорт зайняв 2-е місце в світі по вирощуванню промислових яблук.
Дерева яблуні Гала невисокі, середнього розміру з широкою овальною кроною. Плодоносити здатні як однорічні пагони, так і старі гілки. Цвітіння яблуні Гала починається досить пізно - в кінці весни. Відноситься до частково самозапилюватися. Щоб досягти максимального плодоношення, краще посадити поруч кілька інших яблунь, таких як Ельстар і Джеймс Грів.
Прийнято вважати, що поява сорту Голден було абсолютно випадковим. Але вже досить скоро вчені оцінили його чудові характеристики: скороплодность і дуже високу врожайність - до 79 кг з одного дерева. Це надихнуло багатьох садівників спочатку США, а потім і Європи на створення цілих плантацій під Голден яблука де вирощують їх в промислових масштабах. У деяких країнах цей сорт і досі залишається одним з основних.Характеристика плоду


Вага яблука Голден може варіюватися в діапазоні 12-220 грам.
Яблука Голден Гала давно полюбилися багатьом за свій незвичайний солодкий смак. Завдяки йому, плоди даного сорту чудово підійдуть для рецептів приготування різноманітної випічки та споживання в свіжому вигляді.
Крім того, вони мають низьку калорійність, на 100 грамів продукту - 48 кілокалорій і тому цілком можуть бути частиною дієтичного раціону.
Яблука Голден мають округлу, кілька конічної форми, в більшості - середнього розміру. Шкірочка суха, трохи шорстка на дотик, з невеликими чорними точками. Її колір змінюється під час дозрівання плоду: у незрілого вона має яскраво-зелений колір, у готового до вживання - золотистий.
Мякоть соковита, дуже ароматна, помірно щільна. При цьому її колір також змінюється від світло-зеленого до кремового в залежності від зрілості плода. Яблуко Голден вигідно відрізняється тим, що відмінно зберігається, а під час транспортування не мнеться і не псується.
ТОВ Глобал Укрекспорт © 2018-2020. Всі права захищені.

АВТОРИЗАЦИЯ

Введите e-mail и пароль.
Написати відгук


Будь-ласка, залиште ваш відгук.